Previous
Next

Pies „Dynamit” nr 441 (kojec nr 8) – szuka domu.

Misiek nr 490Młody, średniej wielkości i masywnej budowie ciała pies – samiec. W typie teriera szorstkowłosego. Bardzo żywiołowy i czujny. Wymaga ruchu i uwagi człowieka. Interesuje się otoczeniem, lubi szczekać. Nie toleruje innych samców w pobliżu, wszczyna awantury. Na smyczy chodzi ładnie i gładko pod warunkiem, że nie ma innych zwierząt na horyzoncie, inaczej zareaguje gwałtownie. W spokojnym otoczeniu, w towarzystwie człowieka wycisza się i domaga pieszczot. Będzie idealnym towarzyszem dla osoby aktywnej fizycznie (np. bieganie). Pies jest po zabiegu kastracji.
 
WARUNKIEM ADOPCJI PSA JEST WIZYTA PRZEDADOPCYJNA W NOWYM DOMU.
 
Psa można oglądać w:
 
PRZYTULISKO DĘBICA przy ZUM DĘBICA
(druga brama za Stacją Paliw „DEZAKO”)
ul. Ratuszowa 12
39-200 Dębica
tel.: (014) 681 64 86 (w godz.: 07:30-14:30, od Pn.-Pt.)
 
Adopcja jest bezpłatna.
Pies posiada książeczkę zdrowia, wszystkie aktualne szczepienia oraz jest odrobaczony.
 
Uwaga: Psy z Przytuliska Dębica nie są oddawane na łańcuch!
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.