Previous
Next

Wypadek drogowy w Dębicy

policjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło w Dębicy na skrzyżowaniu ulic Świętosława i Kosynierów Racławickich. W wyniku tego zdarzenia ranne zostały dwie osoby. 
Do zdarzenia doszło wczoraj po godz.13 na skrzyżowaniu ulicy Kosynierów Racławickich z ulicą Świętosława w Dębicy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący mazdą nie ustapił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z fiatem pandą. W wyniku zderzenia ranna została 43-letnia kierująca fiatem oraz jej 17-letnia pasażerka. Poszkodowane kobiety przewieziono do dębickiego szpitala. Kierujący mazdą nie ucierpiał w zdarzeniu. Przeprowadzone przez policjantów badanie na stan trzeźwości wykazało, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.
Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.