Previous
Next

Zapraszamy na wakcyjne kino w plenerze

kino_letnie_2016Serdecznie zapraszamy na wakacyjne seanse pod chmurką. Przez dwa miesiące, w każdy piątek, w Parku przy Domu Kultury „Śnieżka” wyświetlać będziemy przeboje kina amerykańskiego oraz filmy polskich twórców niezależnych. W lipcu projekcje rozpoczną się o godz. 21.00, natomiast w sierpniu o 20.30.
Pierwszym filmem, który pokażemy będzie „Ocalony”, oparta na prawdziwych wydarzeniach historia wprost z czeluści afgańskiego piekła. Trzymający w napięciu thriller porównywany do „Szeregowca Ryana” i „Helikoptera w ogniu”.
Ocalony
(Lone Survivor)
prod. USA (2013)
dramat, wojenny
121 min
reżyseria: Peter Berg
Tydzień później zapraszamy na „Non-Stop”, trzymający w napięciu thriller z Liamem Neesonem, wcielającym się w agenta federalnego Billa Marksa, który musi uratować pasażerów i załogę samolotu opanowanego przez terrorystów.
Non-Stop
prod. Francja, Kanada, USA, Wielka Brytania (2014)
thriller, akcja
106 min
reżyseria: Jaume Collet-Serra
Kolejnym tytułem, który pokażemy 15 lipca, będzie „Labirynt”, fascynujący thriller psychologiczny Denisa Villeneuve, reżysera nominowanego do Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny („Pogorzelisko”), z udziałem nominowanego do Oscara Hugh Jackmana i Jake Gyllenhaala.
Labirynt
(Prisoners)
prod. USA (2013)
thriller
153 min
reżyseria: Denis Villeneuve
22 lipca zapraszamy na „Wilka z Wall Street”, zrealizowaną z rozmachem i poczuciem humoru, urzekająca blichtrem, historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street. W roli głównej wystąpił Leonardo DiCaprio, za reżyserię odpowiada Martin Scorsese.
Wilk z Wall Street
(The Wolf of Wall Street)
prod. USA (2013)
biograficzny, komedia kryminalna
179 min
reżyseria: Martin Scorsese
Ostatnim tytułem wyświetlanym w lipcu będzie „Last Vegas”, wyborna komedia z czterema aktorskimi legendami – Michaelem Douglasem, Robertem De Niro, Morganem Freemanem oraz Kevinem Kline, którzy po raz pierwszy spotkali się na ekranie. W „Last Vegas” grają wieloletnich przyjaciół, którzy nie zamierzają zachowywać się zgodnie ze swoim wiekiem i kiedy jeden z nich postanawia się wreszcie ożenić, wyruszają do Las Vegas, by urządzić mu pamiętny wieczór kawalerski.
Last Vegas
prod. USA(2013)
komedia
105 min
reżyseria: Jon Turteltaub
W pierwszy piątek sierpnia pokażemy „Piotrek trzynastego”, prześmiewczą parodię słynnego amerykańskiego horroru z 1980 roku, w reżyserii Piotra Matwiejczyka.
Piotrek trzynastego
prod. Polska (2009)
87 min
reż. Piotr Matwiejczyk
Kontynuację tej komedii, zatytułowaną „ Piotrek the 13th 2”, będzie można zobaczyć tydzień później. Tym razem poznamy historię grupy młodzieży, która wybiera się na Mazury, gdzie grasuje maniakalny morderca.
Piotrek the 13th 2
prod. Polska (2013)
90 min
reż. Piotr Matwiejczyk
Kolejną filmem będzie „Welcome Homo”, komedia pomyłek, za którą również odpowiada Piotr Matwiejczyk.
Welcome Homo
prod. Polska (2015.)
reż. Piotr Matwiejczyk
Ostatnim wakacyjnym pokazem będzie przegląd filmów krótkometrażowych Festiwalu Filmów Optymistycznych Multimedia Happy End. Pokażemy „Dzień Babci” Miłosza Sakowskiego, „Sondę o mężczyznach”, Mateusz Głowackiego oraz „Kemping” Krzysztof Jankowskiego.
Dzień Babci
prod. Polska (2015)
30 min
reż. Miłosz Sakowski
Sonda o mężczyznach
prod. Polska (2014)
30 min
reż. Mateusz Głowacki
Kemping
prod. Polska (2014)
20 min
reż. Krzysztof Jankowski

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.