Previous
Next

III Piknik Rodzinny na osiedlu Gawrzyłowa

13438875_671491283001106_8277648629272527464_nW niedzielę 26 czerwca społeczność Szkoły Podstawowej nr 8 im. Jana Pawła II w Dębicy i mieszkańcy osiedla Gawrzyłowa spotkaniem integracyjnym w ramach III Pikniku Rodzinnego powitali rozpoczynające się wakacje.

Podobnie jak w latach ubiegłych organizatorzy pikniku postarali się, żeby dla uczestników imprezy nie zabrakło atrakcji. Były liczne konkursy z nagrodami, występy artystyczne dzieci i młodzieży oraz wspólne biesiadowanie do późnych godzin wieczornych. Podczas pikniku w którym razem z mieszkańcami Dębicy uczestniczyli także gospodarze miasta i powiatu: burmistrz Mariusz Szewczyk, zastępca burmistrza Wojciech Iwasieczko, starosta Andrzej Reguła oraz proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy ks. Józef Dobosz miał miejsce także pokaz starych motocykli, który cieszył się szczególnym zainteresowaniem zwłaszcza dzieci. Dorośli mieli także okazję do wykazania się swoimi umiejętnościami sportowymi podczas meczu piłki ręcznej, a dla dzieci zorganizowane zostały liczne atrakcje m.in. malowanie twarzy, konkursy sprawnościowe oraz wokalne w których dzieci chętnie brały udział.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.