Previous
Next

Szkolenie wolontariuszy na krakowskie Światowe Dni Młodzieży 2016

Policjanci z Dębicy przeprowadzili szkolenie dla wolontariuszy naszego powiatu, którzy będą czuwać nad organizacją zbliżających się Światowych Dni Młodzieży.
Prezentacja multimedialna przygotowana przez Komendę Główną Policji obejmowała tematykę dotyczącą zachowań osób znajdujących się w tłumie jak również metody postępowania w sytuacjach kryzysowych. Funkcjonariusze informowali zgromadzonych o uprawnieniach policji oraz schematy działań wolontariuszy podczas wystąpienia różnego rodzaju przestępstw i zagrożeń.
Uczestnicy spotkania zapoznali się również z istotnymi zagadnieniami z zakresu ruchu drogowego. Przeprowadzone szkolenia miały miejsce w parafii Matki Bożej Anielskiej w Dębicy oraz w parafii Św. Stanisława Biskupa w Pustkowie Osiedlu.
policja
źródło;http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.