Previous
Next

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego już wybrana

Wczoraj (18 lipca br.) wybrano przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy zasiądą w Powiatowej Radzie Działalności Pożytku Publicznego (PRDPP) w Dębicy. PRDPP ma stanowić grono doradcze dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Dębicy.
Zebranie wyborcze odbyło się w sali sesyjnej Starostwa. Wzięli w nim udział przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie.
Po przeliczeniu oddanych głosów, komisja skrutacyjna stwierdziła, że członkami rady zostali: pani Mariola Kądzielawa ze Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość” w Dębicy, pan Krzysztof Moskal z Ochotniczej Straży Pożarnej w Żyrakowie, pani Dorota Nowak ze Stowarzyszenia „Uwierz w siebie” w Dębicy, pani Magdalena Olszewska ze Stowarzyszenia Dębicki Klub Biznesu, pani Ewa Trojan ze Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Młodych Talentów w Dębicy oraz pani Bożena Zielińska ze Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy „Szansa”.
PRDPP tworzyć będą również przedstawiciele Zarządu Powiatu Dębickiego. Są to panowie: Mateusz Pasek, Aleksander Reguła i Zygmunt Żabicki, którzy weszli w skład Rady Pożytku uchwałą Zarządu. W PRDPP zasiądą też reprezentanci Rady Powiatu Dębickiego (wybrani w drodze głosowania radnych): panie Anna Gawlik i Danuta Klabacha oraz pan Stanisław Skawiński.
Pierwsze posiedzenie PRDPP odbędzie się po wakacjach, zostanie zwołane przez Starostę Powiatu Dębickiego.
powiat2 powiat
źródło;Starostwo Powiatowe

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.