Previous
Next

Tłumy mieszkańców na spotkaniach konsultacyjnych w sprawie OZE

Takiego zainteresowania tematem instalacji solarów, fotowoltaniki i pieców na pellet nie spodziewali się pracownicy Wydziału Rozwoju Miasta i Przedsiębiorczości Urzędu Miejskiego w Dębicy organizujący spotkanie informacyjne dla mieszkańców. Pierwszego dnia, w poniedziałek 11 lipca nie wszyscy zainteresowani zmieścili się w Sali sesyjnej urzędu. 14 lipca kiedy odbywały się dwa kolejne spotkania było już trochę lepiej. Ogółem zainteresowanych solarami i fotowoltaniką było już kilkaset osób, a liczba ta z pewnością jeszcze wzrośnie. Podczas spotkania omówione zostały dostępne w ramach projektu instalacje oze, (kolektory słoneczne, instalacja fotowoltaiczna oraz kotły na biomasę), ich wady i zalety, a także dokumenty związane z uczestnictwem w projekcie.
W ramach projektu pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw z terenu Miasta Dębica” przygotowywanym do współfinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 mieszkańcy miasta będą mogli skorzystać z 70% dofinansowania na zakup i montaż kolektorów słonecznych, instalacji fotowoltaicznych i pieców na biomasę.
W ramach realizacji projektu planuje się dofinansowanie zakupu 250 instalacji fotowoltaicznych, 200 kolektorów słonecznych i 245 kotłów na biomasę.
Prezentacja ze spotkania wraz z ważnymi dokumentami do pobrania dostępna jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Dębicy pod adresem http://debica.pl/strony/odnawialne-zrodla-energii-dla-mieszkancow
Deklaracje udziału w projekcie można składać od 27 lipca do 1 sierpnia na sali sesyjnej od godz. 8:00 do 14:30 w dniach 2 i 3 sierpnia sala sesyjna od godz. 8:00 do 18:00 oraz w dniach od 4 sierpnia do 9 sierpnia w pokoju 107 w godz. od 8:00 do 14.30
13729166_679165678900333_7218449488782915028_n

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.