Previous
Next

Wyłoniono wykonawcę dróg serwisowych

Wkrótce ruszą prace przy budowie dróg serwisowych w Parkoszu. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w wyniku przetargu wyłoniła wykonawcę inwestycji. Najkorzystniejszą ofertę o wartości ponad 5,1 mln zł przedstawiła firma Eurovia z Bielan Wrocławskich, zapewniając przy tym 60 miesięcy gwarancji. Budowa dróg serwisowych w Parkoszu jest od dawna wyczekiwana przez mieszkańców, którzy obecnie muszą korzystać z ruchliwej drogi głównej. Po zakończeniu inwestycji pojawią się alternatywne trasy o mniejszym natężeniu ruchu, dzięki czemu w rejonie będzie bezpieczniej.
Gmina Pilzno w całości pokryła koszt (ok. 156 tys. zł )wykonania dokumentacji technicznej. Budowę dróg serwisowych sfinansuje GDDKiA.
pilzno
źródło; Gmina Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.