Previous
Next

Wypadek na ulicy Sobieskiego w Dębicy

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na ulicy Sobieskiego w Dębicy. Kierujący citroenem potrącił 10-letniego chłopca, który wybiegł zza innego samochodu.
Zgłoszenie o potrąceniu dziecka oficer dyżurny dębickiej Policji odebrał w niedzielę około godz. 20. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 10-latek wybiegł na jezdnię zza stojącego na drodze opla vectry. Kierującemu citroenem c3, 28-letniemu mieszkańcowi Dębicy, nie udało się wyhamować i potrącił chłopca. Dziecko zostało przewiezione do tarnowskiego szpitala.
Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało trzeźwość kierującego citroenem. Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.