Previous
Next

Dożynki gminy Pilzno z zespołem Masters

dozynki16Gwiazdą tegorocznych dożynek gminy Pilzno będzie zespół Masters. Organizatorzy zadbali, żeby nikt nie nudził się w oczekiwaniu na koncert. Przewidziano zarówno atrakcje muzyczne, jak i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na rodeo. Wydarzeniu towarzyszy „Podkarpacki naturalny wypas”, czyli degustacja potraw z wołowiny.
Dożynki gminne rozpocznie msza św. o godz. 13 w Bielowach. Następnie barwny korowód przejedzie na stadion w Strzegocicach, gdzie tradycyjnie nastąpi przekazanie chleba na ręce Ewy Gołębiowskiej, burmistrz Pilzna, a także zostaną zaprezentowane wieńce dożynkowe. W programie nie brakuje atrakcji dla najmłodszych oraz występów artystycznych uczniów ze Strzegocic oraz solistów z teregnu gminy Pilzno.
Zespół Masters wyjdzie na scenę ok. godz. 19. Hity gwiazdy dożynek są doskonale znane – „Żono moja” ma ponad 40 mln wyświetleń na YouTube, a „Bella” prawie 14 mln wyświetleń. W 2012 r. album „Viva Polonia” zyskał status platynowej płyty.
Każdy uczestnik zabawy będzie mógł za darmo zrobić zdjęcie, które pojawi się na pierwszej stronie pamiątkowego wydania gazety, od razu drukowanego i trafiającego w ręce zainteresowanych osób.
Imprezę zakończy zabawa taneczna z zespołem Gingers i DJ-em SID

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.