Previous
Next

Razem – fair play

PWD w Pino__40Klub Bilardowy Pino w ramach dofinansowania realizacji zadania publicznego ze środków finansowych Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, Ministerstwa Sportu i Turystyki, pozyskał środki na zagospodarowanie pozalekcyjnego czasu wolnego dzieci i młodzieży. W zajęciach bierze udział 15 zawodników z licencją na co dzień trenujące w klubie sportowym, jak również 15 uczestników z Palcówek Wsparcia Dziennego „Zgrana Paka” działających przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy.
Bilard ma długą i bogatą historię pierwsze zapiski mówią o jego powstaniu w XV wieku. Bilard jest sportem bardzo popularnym wśród dzieci i młodzieży, posiada mnóstwo cech pozytywnych, takich jak: integracja, scalanie grupy, kreatywność. Jest sportem całorocznym i dla każdego. Brak w nim agresji, kontaktu fizycznego z przeciwnikiem. Uprawiać go może każdy i w każdym wieku. Bilard jest wspaniałym sposobem na wdrożenie aktywności fizycznej już od najmłodszych lat.
W zawodnikach – uczestnikach programu, kształtujemy nie tylko prawidłową postawę lecz również systematyczność, punktualność, kontrolę nad emocjami, dużą uwagę poświęcamy logicznemu myśleniu i elementom strategii lecz najważniejszym celem jest przestrzeganie zasad fair play – mówi trener Piotr Kędzior.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.