Previous
Next

XXII. Międzynarodowy zlot motocykli Steel Horses Meeting!

zlot_regietow_2016Od ponad dwudziestu lat ostatnie dni sierpnia jednoznacznie kojarzą się nam z dużymi imprezami zrzeszającymi tysiące motocyklistów. Początkowo odbywały się one w Myślcu koło Nowego Sącza – od 1995 roku do 2000r., kiedy to miejscem spotkań stała się Zdynia koło Gorlic. Od trzech edycji lokalizacja stała się jeszcze bardziej malownicza i swojska, bo jest nią Stadnina Koni Huculskich w Regietowie. Właśnie w tym miejscu, w dniach 19-21. sierpnia 2016r., zjadą się stalowe rumaki z całej Europy, aby stworzyć klimat i imprezę którą zapamiętamy na długo!
Organizatorem zlotu jest klub Steel Roses MC Poland, który na motocyklowej mapie Polski istnieje już prawie od ćwierćwiecza, a w tym roku zaplanował dla swoich gości następujące atrakcje :
– koncert bułgarskiego zespołu Krossfire
– wiele konkursów z nagrodami dla uczestników
– parada motocykli do Wysowej
– pokaz sztucznych ogni
– Taniec ognia
– konkurencje zręcznościowe dla motocyklistów, oraz…
– występ Gwiazdy Zlotu – zespołu Oddział Zamknięty!
Dobra zabawa gwarantowana, dlatego zapraszamy wszystkich motocyklistów i nie tylko, już 19. sierpnia na teren Ośrodka „Stadnina koni Huculskich Gładyszów” w Regietowie na wspólną zabawę, którą zakończymy dopiero w niedzielę!
Wszystkie szczegóły na plakatach i ulotkach, stronie www.steelrosesmcpoland.pl, stronie wydarzenia na Facebooku : https://www.facebook.com/events/1062990893794828/, oraz na Fanpage :https://www.facebook.com/Steel-Roses-MC-Poland-113269138815573/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.