Previous
Next

Remontuj z Tikkurila – Tikkurila Kids Style

Kids_sirkus_01_1200x900Elementy świecące w ciemności, księżycowe krajobrazy, powierzchnie przyciągające magnesy czy ściany, po których można malować kredą bez konieczności montowania tablic – to tylko niektóre z niepowtarzalnych rozwiązań wnętrzarskich do pokoju dziecięcego, będące częścią kolekcji Tikkurila Kids Style. Wyjątkowy koncept marki stworzony został we współpracy z dziećmi.
W ramach konceptu Kids Style marka Tikkurila prezentuje pomysły na wyjątkowe rozwiązania dekoracyjne, rozwijające kreatywność dzieci. Są to m.in. farba tablicowa Tikkurila Liitu, umożliwiająca stworzenie powierzchni w dowolnym kolorze, po której można malować kredą. Inną propozycją jest farba magnetyczna Tikkurila Magnetic, która sprawia, że pomalowane nią ściany przyciągają magnesy. Amatorom połyskliwych powierzchni przypadnie do gustu kryjąca farba perłowa Tikkurila Taika Pearl Paint tworząca srebrne lub złote wykończenie ścian, mebli czy innych elementów wystroju. Jeśli jednak chcemy, aby efekt dekoracyjny był widoczny też w nocy, skorzystajmy z transparentnego laserunku fluorescencyjnego Tikkurila Taika Glow, który można nałożyć na wcześniej pomalowane ściany lub przedmioty.
Więcej informacji oraz filmy z instrukcjami wykonania dekoracji przy użyciu produktów i kolorów z kolekcji Tikkurila Kids Style znaleźć można pod adresemhttp://www.tikkurila.pl/farby_dekoracyjne/inspiracje/kolekcja_tikkurila_kids_stylehttp://www.tikkurila.pl/farby_dekoracyjne/inspiracje/kolekcja_tikkurila_kids_style oraz w sklepie firmowym Tikkurila, ul. Mościckiego 23 (przy siedzibie firmy Tikkurila).

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.