Previous
Next

Zapraszamy na zbliżający się Maraton Rowerowy „Cyklokarpaty”

cyklokarpaty_plakat2016
cyklokarpaty_plakat2016

Wójt Gminy Dębica, Wójt Gminy Ostrów, Wójt Gminy Niwiska oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica serdecznie zapraszają wszystkich entuzjastów jazdy na rowerze do udziału w Maratonie Rowerowym „Cyklokarpaty”, który odbędzie się w dniu 27 sierpnia br., na terenach Gminy Dębica, Gminy Ostrów oraz Gminy Niwiska wraz z miasteczkiem zawodów na obiekcie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica – Kompleks Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.
Maratony Rowerowe „Cyklokarpaty” odbywają się od 2008 roku, przez ten czas organizatorzy zawodów poznali najbardziej wyszukane wymagania zawodników, a wraz z zebranym doświadczeniem oraz wyszukiwaniem nowych i inspirujących miejsc. Cyklokarpaty oferują wydarzenia na najwyższym poziomie dostarczając wielu niezapomnianych przeżyć.
Na każdym Maratonie Rowerowym zawodnicy mają do wyboru 3 różniące się długością i stopniem trudności trasy: Hobby – 26 km, Mega – 59 km, Giga – 83 km. Dodatkowo w czasie zawodów na krótkich pętlach organizowane są mini-zawody dla dzieci do 13 roku życia – Junior XC Race.
W każdym Maratonie Rowerowym „Cyklokarpat” średnio startuje 500 zawodników, którzy przede wszystkim lubią stawiać przed sobą ambitne cele oraz są otwarci na nowe doznania, które na długi czas pozostaną w ich pamięci, dostarczając tym samym wiele radości i niezapomnianych przeżyć.
W Cyklokarpatach oprócz zawodników indywidualnych startują również drużyny, które dążą do zespołowej rywalizacji tworząc formalne i nieformalne grupy składające się najczęściej ze znajomych lub współpracowników, tym samym sprawiając, że udział w Maratonie Rowerowym „Cyklokarpaty” to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu wolnego w gronie rodziny i znajomych.
Serdecznie zapraszamy do udziału !
Zgłoszenia oraz wszelkie informacje dotyczące organizowanej imprezy znajdują się na stronie internetowej www.cyklokarpaty.pl.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.