Previous
Next

Nowy radny Adam Rogowski złożył ślubowanie

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Dębicy, która odbyła się 9 września ślubowanie radnego złożył Adam DSC06067Rogowski. Nowy samorządowiec został wybrany w wyborach uzupełniających, które odbyły się 21 sierpnia br. W Radzie Miejskiej Adam Rogowski zastąpił zmarłego w maju br. wieloletniego samorządowca, społecznika i działacza związkowego Tomasza Podlaska.

Nowy radny w wyborach uzupełniających wystartował z własnego komitetu wyborczego i w okręgu nr 16 (Osiedle Matejki ) w którym ubiegał się o mandat uzyskał 242 na 336 oddanych ogółem głosów (uprawnionych do głosowania w tym okręgu było 1690 osób). Jak informował w kampanii wyborczej DSC06066Adam Rogowski podczas pełnienia funkcji radnego będzie zabiegał m.in. o rewitalizacje jednego z najstarszych osiedli w Dębicy jakim jest Osiedle Matejki, którego też jest mieszkańcem. Adam Rogowski ma 34 lata, jest bezpartyjny, w Radzie Miejskiej będzie zasiadał m.in. w Komisji Rodziny i Polityki Społecznej.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.