Previous
Next

Tragiczny w skutkach wypadek na autostradzie

policja 2Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę w nocy, na autostradzie A4. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 35-letni mężczyzna, kierujący mercedesem.
Do wypadku doszło przed godz. 1 w nocy, na autostradzie w okolicach zjazdu Dębica – Pustynia. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący osobowym mercedesem, zjechał z pasa ruchu i uderzył w barierę energochłonną. 35-letni mieszkaniec Rzeszowa kierujący mercedesem, w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.
Policjanci pracujący na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy niezbędny do szczegółowego wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.