Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Program obchodów Święta Narodowego 3 Maja w Dębicy

3maja_plakat2Najważniejsze punkty zaplanowanych na 3 maja br. uroczystości

  • 10.15 – oficjalne rozpoczęcie uroczystości na dębickim Rynku (program przewiduje m.in. Ceremoniał patriotyczny z udziałem 16. Tczewskiego Batalionu Saperów w Nisku oraz widowisko artystyczne w wykonaniu ZPiT „Igloopolanie”)
  • 11.00 – msza św. w intencji Ojczyzny na placu Solidarności,
  • 12.15 – składanie kwiatów i salwa honorowa na placu Gryfitów,
  • 18.00 – wręczenie tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Dębickiego” oraz premiera operetki „Zemsta Nietoperza” Johanna Straussa II w DK „Mors”.

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.