Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Jednogłośne absolutorium za 2016 rok dla burmistrza Mariusza Szewczyka

DSC00811Jednogłośnie, 20 głosami „za” radni Rady Miejskiej w Dębicy w ostatni poniedziałek 29 maja zagłosowali za przyjęciem uchwały dotyczącej udzielenia burmistrzowi Mariuszowi Szewczykowi absolutorium z wykonania budżetu miasta za rok 2016.
To już trzecie jednogłośne absolutorium dla burmistrza Mariusza Szewczyka podczas blisko 3 lat pełnienia funkcji burmistrza Miasta Dębicy. Pierwsze uzyskane w 2015 roku było jak podkreślił Mariusz Szewczyk również zasługą poprzedników, radnych poprzedniej kadencji, którzy przygotowali budżet na 2014 rok, a absolutorium z jego wykonania otrzymał już burmistrz Mariusz Szewczyk.
W kolejnym, 2016 roku radni również jednogłośnie zagłosowali za udzieleniem burmistrzowi absolutorium. Wtedy burmistrz mówił, że chciałby aby taki wynik głosowania nad absolutorium miał miejsce również za rok. I podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Dębicy, która odbyła się 29 maja burmistrz po raz trzeci otrzymał jednogłośnie absolutorium.
Pozytywne opinie poprzedzające głosowanie nad absolutorium wydały także wszystkie komisje Rady Miejskiej w Dębicy oraz Regionalna Izba Obrachunkowa w Rzeszowie, która wcześniej zatwierdziła także przedstawione jej sprawozdanie finansowe.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.