Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wyjazd z licznymi atrakcjami

nocZgodnie z tradycją, Liceum Ogólnokształcące w Pilźnie zorganizowało wyjazd na Noc Muzeów do Krakowa. W tym roku w wycieczce wzięło udział prawie 50 uczniów ze szkół gimnazjalnych z gminy Pilzno oraz LO w Pilźnie wraz z opiekunami.
– Zwiedzanie rozpoczęliśmy w naszym pilźnieńskim Muzeum Regionalnym, następnie zobaczyliśmy Zamek Królewski i muzeum fonografii Niepołomicach, Muzeum PRL-u w Nowej Hucie, a w Krakowie Ogród Botaniczny i galerię obrazów w Muzeum Narodowym. Zwiedzanie zakończyliśmy już po północy, ale nikomu nie chciało się spać – relacjonują uczestnicy wyjazdu.
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.