Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

25-lat Straży Miejskiej w Dębicy – FILM

DSC013146 komendantów, 34 strażników, ponad 24 tysiące upomnień i kilka tysięcy mandatów, liczne interwencje na wniosek mieszkańców Dębicy oraz uratowanie życia niedoszłemu samobójcy to tylko niewielki wycinek z 25 letniej historii Straży Miejskiej w Dębicy. Dzisiaj, 29 sierpnia w Dniu Strażnika Miejskiego dębiccy funkcjonariusze Straży Miejskiej obchodzili jubileusz 25-lecia istnienia tej formacji w Dębicy.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z jubileuszu, który rozpoczął się mszą świętą w kościele Krzyża Świętego w Dębicy. Dalsza część obchodów miała miejsce w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy gdzie komendant Straży Miejskiej Sylwester Bieszczad przedstawił prezentację związaną z 25 leciem działalności straży. Nie zabrakło także jubileuszowego tortu i wielu życzeń od przybyłych gości dla dębickich strażników miejskich na kolejne lata pracy.

https://www.youtube.com/watch?v=WlMfPcrrgcM
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.