Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Tymczasowa organizacja ruchu na ul. Cmentarnej oraz ul. Wielopolskiej 1 listopada 2017

ulica CmentarnaW związku z uroczystością Wszystkich Świętych, informujemy, że w dniu 01.11.2017 od godz. 6:00 do 19:00 będzie obowiązywać tymczasowa organizacja ruchu na ul. Cmentarnej oraz ul. Wielopolskiej.
1. Na ul. Cmentarnej zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy na odcinku od skrzyżowania z ul. Świętosława do ul. Karłowicza oraz od ul. Tuwima do końca cmentarza żołnierzy Armii Radzieckiej. Będzie można poruszać się pojazdami od centrum miasta w kierunku ul. Drogowców. Parkowanie pojazdów w oznaczonych miejscach. Na pozostałych odcinkach ul. Cmentarnej będzie obowiązywał normalny ruch.
2. Na ul. Wielopolskiej utrudnień można się spodziewać w pobliżu cmentarza komunalnego. Parkowanie samochodów możliwe na parkingu bezpośrednio przy cmentarzu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.