Rok 2001- przebudowa dębickiego Rynku i budowa fontann – ZDJĘCIA

Przebudowa dębickiego Rynku - rok 2001
Przebudowa dębickiego Rynku – rok 2001

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem w niedługim czasie dębicki Rynek zmieni swoje oblicze i znikną z niego krytykowane przez wielu dębiczan fontanny.

Jak wyglądać będą nowe fontanny nie wiemy, bo jeszcze nie są znane żadne ich projekty i wizualizacje. Mamy nadzieję, że będą piękne i stanowić będą bezdyskusyjną ozdobę dębickiego Rynku. A tymczasem przypominamy zdjęcia sprzed 17 lat z budowy obecnych fontann i przebudowy dębickiego Rynku. Na jednym z nich widać także nieotynkowane jeszcze nowe kamienice przy dębickim Rynku.

Czy pamiętają Państwo co wcześniej stało w ich miejscu ?

A może macie pomysł jak powinny wyglądać nowe fontanny ?

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.