Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wyburzą stary budynek przedszkola

Stary budynek Przedszkola nr 8 przy ul. Szkolnej niedługo zostanie wyburzony

Przebudowa i rozbudowa Miejskiego Przedszkola z nr 8 z oddziałami żłobkowymi wchodzi w II etap. Po oddaniu sal na parterze nowego budynku przy ul.Szkolnej władze miejskie ogłosiły przetarg na II etap tej inwestycji. W tym etapie mają zostać wykonane roboty budowlane i wykończeniowe pomieszczeń I piętra nowego budynku, rozbiórka starego budynku przedszkola oraz wykonanie parkingu i nowego ogrodzenia przedszkola.

Inwestor, który wygra przetarg będzie miał do wykonania m.in. wykończenie ok. 540 m 2 pomieszczeń wraz z klatką schodową oraz rozbiórkę istniejącego budynku przedszkola nr 8 o kubaturze ok 2900

Nowy budynek Przedszkola nr 8 w Dębicy

m 3 wykonanego w konstrukcji drewnianej. Do wykonania będą także schody zewnętrzne, tarasy, chodniki, miejsca postojowe oraz wymiana starego ogrodzenia wraz z bramami wjazdowymi.

Termin składania ofert upływa 12 kwietnia. Inwestycja ma zostać ukończona do 31 października 2018.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.