Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

III Rodzinna Majówka Integracyjna w Machowej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy, zorganizował spotkanie integracyjne pn. „III Rodzinna Majówka Integracyjna – Garść radości, szczypta złości” . Piknik odbył się 2 maja 2017 roku, na terenie obiektu Dolina Pstrąga w Machowej, a jego celem było m.in. zintegrowanie rodzin, zacieśnienie więzi wewnątrzrodzinnych oraz krzewienie nawyku rodzinnego spędzania wolnego czasu.

Przez blisko 4 godziny prawie 40 osób – dzieci i ich rodzice, bawiło się doskonale na powietrzu korzystając z pięknej pogody.

W swobodnej atmosferze spotkania, organizowane były gry i zabawy angażujące całe rodziny. W ramach pikniku odbyły się warsztaty dla dzieci „Fascynacja cyrkiem i zabawą – w czas wolny wkręceni do działania zachęceni” oraz zajęcia dla rodziców „Kilka inspiracji do efektywnej komunikacji”. Nie zabrakło także przestrzeni do wspólnego działania dzieci wraz z rodzicami, gdzie w praktyczny sposób wymienili się doświadczeniami, wiedzą i umiejętnościami zdobytymi podczas warsztatów. Animacje dla rodziny „O nasze więzi dbamy i wspólnie działamy!” sprawiły wszystkim uczestnikom wiele radości.

Po zakończonym treningu był czas na odpoczynek i biesiadę, oraz wspólne grillowanie i zabawy z użyciem sztuki cyrkowej. Wszyscy bawili się doskonale. Majówka cieszyła nie tylko dzieci, ale także towarzyszące im osoby dorosłe.

W spotkaniu z rodzinami do których skierowany był projekt, uczestniczyli także: Burmistrz Miasta Dębica Mariusz Szewczyk wraz ze swoim zastępcą Wojciechem Iwasieczko, oraz Marzena Socha Zastępca Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy.

źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.