Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Basen odkryty w Dębicy czynny od najbliższego piątku, 22 czerwca

Od 22 czerwca (piątek) będzie można korzystać z basenu odkrytego przy ul. Sobieskiego w Dębicy. Podczas pierwszego weekendu (22-24 czerwca) korzystanie z kąpieliska dla wszystkich kosztowało będzie 2 złote za cały dzień. Obiekt będzie czynny przez cały sezon  od godziny 10.00 do 19.00.

Promocyjna cena 2 złotych za całodzienny bilet wstępu na basen obowiązywać będzie dla dzieci i młodzieży z ważną legitymacją szkolną lub studencką w każdy poniedziałek i czwartek, aż do zakończenia sezonu kąpielowego. Dodatkowo przez całe wakacje, w dni robocze od 8.00 do 14.00, dzieci i młodzież, będą mogli korzystać z kortu tenisowego ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Kościuszki. Promocyjna cena wynajęcia całego kortu to 2 zł za 60 minut gry. To jednak nie koniec atrakcji, które zostały przygotowane w ramach akcji „Aktywne wakacje w Dębicy”. Już wkrótce na stronach MOSiR pojawią się szczegóły m.in. lubianego przez wszystkich Turbo-Kozaka Orlika, rozgrywek w siatkonogę oraz zajęć na basenie letnim organizowanych wspólnie z Five Fit Gym&Fitness.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.