Previous
Next
Previous
Next

Gala Mistrzów 2018 w Szkole Podstawowej nr 5 w Dębicy – FOTOREPORTAŻ

Dzisiaj w Szkole Podstawowej nr 5 w Dębicy przy pełnej sali odbyła się Gala Mistrzów 2018  podczas której nagrodzono i wyróżniono laureatów i finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych oraz uczniów, którzy w roku szkolnym 2017/2018 osiągnęli wybitne sukcesy sportowe i artystyczne w wojewódzkich i ogólnopolskich konkursach.

 

 

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.