Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

14 interwencji strażaków- osy i szerszenie w natarciu!

Wczoraj dębiccy strażacy wyjeżdżali aż 14 razy. W jednym przypadku był to wyjazd do zatrzaśniętego mieszkania, a w drugim dowóz wody w Grudnej Górnej. W pozostałych powodem interwencji były osy i szerszenie. To prawdziwa plaga, tak wielu gniazd tych owadów nie było od lat. Poniżej lista wczorajszych działań.

– Gumniska – Gniazdo szerszeni.
– Straszęcin – Otwarcie mieszkania.
– Jodłowa – Gniazdo szerszeni.
– Parkosz – Gniazdo szerszeni.
– Nagawczyna – Gniazdo szerszeni.
– Dębica ul. Kopernika – Gniazdo szerszeni.
– Brzeźnica ul. Wałowa – Gniazdo szerszeni.
– Grudna Dolna – Dowóz wody.
– Kamienica Górna – Gniazdo szerszeni.
– Paszczyna – Gniazdo szerszeni.
– Brzeźnica ul. Mostowa – Gniazdo os.
– Januszkowice – Gniazdo szerszeni.
– Machowa – Gniazdo szerszeni.
– Pustków Osiedle – Gniazdo os.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.