Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Kto zostanie nowym dyrektorem I LO w Dębicy ? Kandydatów jest trzech

Po odwołaniu ze stanowiska dyrektora I LO w Dębicy Leszka Klabachy i trwającej blisko 2 lata sytuacji konfliktowej między dyrektorem a częścią grona pedagogicznego zarząd powiatu ogłosił konkurs na nowego dyrektora tej placówki. Do konkursu zgłosiło się trzech kandydatów.

Konflikt istniejący i narastający w I LO przez ostatnich kilka miesięcy głośnym echem odbił się w mediach. Ostatecznie zarząd powiatu odwołał dyrektora Leszka Klabachę ze stanowiska dyrektora i ogłosił konkurs na to stanowisko. Czasowo obowiązki dyrektora powierzone zostały Ludmile Stelmach-Kołodziej. Do ogłoszonego przez zarząd powiatu konkursu zgłosiło się trzech kandydatów: Wiesław Ostafin (nauczyciel matematyki i fizyki w I LO, obecnie wicedyrektor tej szkoły), Aneta Kwolek (nauczycielka historii w I LO) oraz Marta Szczyrek (nauczyciel języka polskiego w MG nr 1 w Dębicy, wcześniej dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy).
O tym która z tych osób zostanie dyrektorem najstarszego w Dębicy liceum zdecyduje 15 osobowa komisja w skład której wejdę m.in. przedstawiciele rady rodziców, organu prowadzącego szkołę, rady pedagogicznej, związków zawodowych i kuratorium. Posiedzenie komisji zaplanowano na 12 lipca.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.