Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Od 1 sierpnia MOPS Dębica przyjmuje wnioski w formie tradycyjnej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy, informuje, że od 1 sierpnia 2018 r. wnioski o przyznanie świadczenia:

  • “Dobry start 300+”
  • Świadczenie Wychowawcze 500+
  • Świadczenia rodzinne
  • Świadczenia z funduszu alimentacyjnego

przyjmowane będę  w formie tradycyjnej (papierowej).

Prawidłowo wypełnione i kompletne wnioski mogą być  przesyłane za pośrednictwem poczty lub składane osobiście w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy, Dział Świadczeń Rodzinnych, ul. Ratuszowa 6, pokój nr 6, oraz w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miejskiego w budynku Dworca PKP ul. Głowackiego w godzinach od 7.30 do 15.30.

Ponadto przypominamy, iż nadal można składać wnioski o przyznanie tych świadczeń drogą elektroniczną za pomocą systemu teleinformatycznego utworzonego przez ministra właściwego do spraw rodziny –www.empatia.mrpips.gov.pl lub przez bankowość elektroniczną.

źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.