Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Mażoretki z Pilzna na Mistrzostwach Europy

Grupa Mażoretek Jupiter z Domu Kultury w Pilźnie w tym roku reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy w malowniczej chorwackiej miejscowości Opatija. Dziewczęta zdobyły po 6. miejscu w kategoriach baton juniorek i mix juniorek.

– Jesteśmy dumni ze wszystkich waszych występów i wyników. Wiemy, jak wiele wyrzeczeń oraz wysiłku kosztowały was przygotowania do tych prestiżowych zawodów, dlatego tym bardziej należą się Wam wielkie gratulacje. Dla nas wszystkie jesteście zwycięzcami! – tak Stowarzyszenie Mażoretek Polskich, Rozwoju Kultury i Sportu skomentowało występ wszystkich polskich zawodniczek w Chorwacji.

Wyjazd grupy z Pilzna był możliwy dzięki wsparciu sponsorów, którymi byli: Port Spółka z.o.o z Żywca – Mirosław Bielski, Kopalnia Żwiru i Piasku – Jan Stróż, Met-Chem – Halina Świerczek, Restauracja Grodzka – Sławomir Bochnia, Starostwo Powiatowe w Dębicy, Romcar, Piotr Smoła, Marcin Potempa, Władysław Wójcik, Apteka przy ul. Węgierskiej, Ryszard Nalepa, Jolanta Sztaba, Krystyna Łączyńska.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.