Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Kryminalni z Dębicy zatrzymali 28-letniego mężczyznę przewożącego narkotyki

Działania policjantów z wydziału kryminalnego z Dębicy pozwoliły zatrzymać 28-letniego mieszkańca Zabrza. Mężczyzna zajmował się przestępczością narkotykową. Policjanci zabezpieczyli 4 kilogramy amfetaminy i prawie kilogram marihuany. 28-latek usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.

Policjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy we wtorek w podkrakowskich Balicach zatrzymali 28-letniego mieszkańca Zabrza. Mężczyzna posiadał i zajmował się handlem narkotykami. Do zatrzymania doszło rano na autostradzie w Balicach. W samochodzie, którym poruszał się mieszkaniec Śląska, funkcjonariusze znaleźli ponad 4 kilogramy amfetaminy, a podczas przeszukania jego domu ujawniono prawie kilogram marihuany. 28-latek został przewieziony do dębickiej komendy, gdzie prowadzone były dalsze czynności procesowe.

Wczoraj prokurator przedstawił mężczyźnie zarzuty. Sąd Rejonowy w Dębicy zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego na okres dwóch miesięcy. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.