Previous
Next
Previous
Next

Pamiątkowa tablica i turniej piłki nożnej na 70-lecie działalności LKS Brzeźnica

Turniejem piłki nożnej drużyn z terenu Gminy Dębica oraz turniejem dzieci i młodzieży  „Baw się razem z nami” rozpoczęły się w ostatnią sobotę 4 sierpnia obchody jubileuszu 70-lecia założenia Ludowego Klubu Sportowego „Brzeźnica”. Upamiętnieniem tego wydarzenia było także odsłonięcie okolicznościowej tablicy na budynku przy stadionie w Brzeźnicy.

Podczas uroczystości, która zgromadziła wielu mieszkańców Brzeźnicy nie zabrakło wręczenia odznaczeń najbardziej zasłużonym działaczom piłkarskim LKS Brzeźnica, jak również pokazów pierwszej pomocy OSP Brzeźnica, występów grup działających przy CKiB, animacji dla najmłodszych oraz licytacji. Na zakończenie obchodów odbyła się zabawa taneczna.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.