Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Pilzno. Duże zainteresowanie biegiem urodzinowym

Już 180 osób wpisało się na listę uczestników Urodzinowego Biegu Miasta Pilzna. Czwartą edycję imprezy zaplanowano na niedzielę, 16 września. Bieg przewidziano na dystansie 10,7 kilometrów.

Na liście są zawodnicy m. in. z: Dębicy, Tarnowa, Rzeszowa, Krakowa, Mysłowic oraz z miasta i gminy Pilzno. Zapisy są wciąż aktualne. Szczegóły na stronie internetowej: https://dostartu.pl/urodzinowy-bieg-miasta-pilzna-iv-edycja-v2505.pl.html

Rywalizować będą również niepełnosprawni. Dystans do pokonania, to 3,5 km. Na razie, dziewięć osób wyraziło chęć startu w tej kategorii. Organizator, czyli Urząd Miejski w Pilźnie przewidział też biegi dzieci.

Organizację przedsięwzięcia wspierają: Dom Kultury, Publiczne Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcące i Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie.

Głównym sponsorem biegu jest firma Omega Pilzno. Wciąż jednak można dołączyć do grona partnerów imprezy.

Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.