Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Straszęcin. Ten asfalt pamięta czasy Brzostowskiego – narzekają przedsiębiorcy

Przedsiębiorcy prowadzący swoje  sklepy w dawnych igloopolowskich pawilonach w Straszęcieni żartują, że tu wciąż można poczuć dawne socjalistyczne klimaty. A to za sprawą asfaltu, które położono za czasów świetności Kombinatu, gdy kierował nim Edward Brzostowski. Dziś jest w bardzo kiepskim stanie.

-Teraz ta droga należy do gminy  i wygląda fatalnie. Stary połatany asfalt to wątpliwa  wizytówka centrum handlowego wsi, gdzie zakupy robi tysiace osób – mówi jedna z prowadzących tu biznes osób. Jeszcze do niedawna był problem z oświetleniem, a raczej z jego brakiem. Po naszych protestach powieszono, jedną zabytkową lataranię, która daje mizerne światło. A przecież z naszej działalności wpływa do gminnej kasy co roku wiele tysiecy złotych. Czy to taki duży problem wyasfaltować ten niewielki odcinek drogi? – pyta zezłoszczony właściciel sklepu.

 

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.