Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wczoraj dziewięć interwencji strażaków – szerszenie wciąż groźne

Dziewieć razy wczoraj interweniowali dębiccy strażacy. Wciąż częstym powodem ich wyjazdów są osy i szerszenie, które w tym roku mają szczególnie dobre warunki do rozwoju. Lista działań strażaków przedstawia się następująco:

Głobikówka – dowóz wody do celów pitnych

Paszczyna – gniazdo szerszeni w domu mieszkalnym

Zasów – gniazdo szerszeni w szkole podstawowej

Dębica, ul. Sienkiewicza – gniazdo os przy placu zabaw

Dębica, ul. Witosa – oberwana rynna w bloku mieszkalnym

Jodłowa – zwisający konar drzewa nad drogą

Siedliska-Bogusz – dowóz wody do celów pitnych

Jodłowa – słup telefoniczny przechylony na drogę

Dębica, ul. 23-go Sierpnia – usunięcie gniazda szerszeni

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.