Previous
Next
Previous
Next

Anna Popielarczyk chce walczyć ze śmierdzącą oczyszczalnią w Głowaczowej

Anna Popielarczyk mieszka w Głowaczowej, pięknie położonej miejscowości w gminie Czarna. W ostatnich latach to bardzo popularna miejscowość dla wielu mieszkańców Dębicy, którzy tu zbudowali swoje domy. Niestety, komfort mieszkania  zatruwa im smród z oczyszczalni ścieków.

Oczyszczalnia jest zlokalizowana na uboczu, nad brzegiem rzeki Grabinianki, ale fetor z niej rozchodzi się daleko. Najgorzej jest wieczorami i w bezwietrzne dni. -Trwa to już wiele lat, i jest to coś do czego nie da się przyzwyczaić-mówi Anna Popielarczyk, kandydująca do Rady Gminy Czarna z komitetu „Łączy nas Czarna” Witolda Sutkowskiego. Oczyszczalnię trzeba tak zmodernizować, żeby ten uciążliwy zapach po prostu zlikwidować. Jeśli ludzie zechcą mi zaufać i zdobędę mandat radnej to będzie mój główny cel pracy w Radzie Gminy- zapowiada pani Anna.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.