Previous
Next
Previous
Next

Uzdolniona dębicka młodzież odebrała stypendia artystyczne i sportowe

Dwudziestu uzdolnionych artystycznie i sportowo uczniów dębickich szkół 21 września z rąk burmistrza Mariusza Szewczyka odebrało stypendia za wybitne osiągnięcia w dziedzinie sportu oraz twórczości artystycznej i upowszechniania kultury.

W tym roku w gronie stypendystów znaleźli się:

Stypendia artystyczne
Alicja Wojnarowska, Oliwia Szela, Patrycja Serafin, Wiktoria Niedbalec,Wiktoria Bednarczyk, Gabriel Bartnik,  Kinga Kania, Maria Chęciek, Natalia Śliwa.

Stypendia sportowe
Julia Augustyn, Sara Rejniak, Sylwia Kamińska, Jakub Lenczowski, Tatiana Bolek, Martyna Gajda,
Piotr Nykiel, Mieszko Miś, Igor Brzozowski

Stypendia w wysokości 300 zł. miesięcznie przyznane zostały na okres 10 miesięcy – od września 2018 r. do czerwca 2019 r.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.