Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Czarne chmury nad Rzemieślnikiem Taurus Pilzno. Stanisław Jarosz wycofuje się z finansowania klubu

To już oficjalnie potwierdzona informacja. Stanisław Jarosz, prezes firmy Taurus wycofuje się z finansowania LKS Rzemieślnik Taurus Pilzno.

Klub istnieje ponad 20 lat w Pilźnie, a jego wizytówką jest drużyna piłkarska, która od wielu lat utrzymuje stały wysoki poziom i jest mocnym graczem w IV lidze. Dla kibiców Rzemieślnika nie jest to tajemnicą, że to życzliwość Stanisława Jarosza wobec klubu, który sam blisko ćwierć wieku temu współtworzył jest źródłem jego sukcesów. Teraz w budżecie klubu może zabraknąć blisko 200 tysięcy złotych rocznie. – To praktycznie oznacza śmierć klubu i drużyny – mówi jeden z kibiców Rzemieślnika. Dla nas, kibiców to czarny dzień w historii klubu, ale i też miasta. Nasz klub był wizytówką Pilzna.

Stanisław Jarosz otwarcie nie mówi o powodach wycofania się z finansowania Rzemieślnika. Jedną z przyczyn może być napis jaki pojawił się na  trybunach stadionu po jego remoncie. Widnieje tam nazwa klubu „Rzemieślnik Pilzno”. Z niewiadomych przyczyn zniknęła część oficjalnej nazwy klubu, która brzmi Ludowy Klub Sportowy Rzemieślnik Taurus Pilzno…  Na trybunach po remoncie jest tylko sam „Rzemieślnik”, a nie ma „Taurusa”. A dla nikogo nie jest tajmnicą, że Rzemieślnik bez Taurusa sobie nie da rady…

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.