Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Międzynarodowy Dzień Urody w Dębicy. Na sali zabrakło krzeseł – ZDJĘCIA

Ponad 200 osób wzięło udział w zorganizowanym dzisiaj (21 września) w Hotelu „Lord” w Dębicy Międzynarodowym Dniu Urody. To pierwsze tego typu wydarzenie w naszym mieście z tak dużą ilością zarówno gości jak i specjalistów z zakresu zdrowia i urody. Lucyna Samborska, główna organizatorka wydarzenia zapowiada, że to nie ostatni taki Dzień Urody dla dębiczanek.

Impreza wystartowała z blisko półgodzinnym opóźnieniem ponieważ kolejka chętnych do rejestracji uprawniającej do udziału w evencie liczyła kilkadziesiąt osób i kończyła się na parkingu przed hotelem.  Na głównej sali w której odbywała się impreza zostało dostawionych dodatkowo kilkadziesiąt krzeseł, bo uczestniczek przybyło znacznie więcej niż pierwotnie spodziewali się organizatorzy.  Zdecydowaną większość przybyłych gości stanowiły panie, chociaż znalazło się także kilku panów.

Wszystkich przybyłych przywitała organizatorka Międzynarodowego Dnia Urody w Dębicy dr  Lucyna Samborska,  farmaceutka, właścicielka apteki „Melisa”, która w swoim wykładzie „Moja recepta na młodość i urodę” przybliżyła zgromadzonym m.in. informacje na temat na co zwracać uwagę przy zakupie kosmetyków i czego unikać z korzyścią dla urody.

https://www.facebook.com/ziemiadebicka/videos/2183815231944729/

Organizatorzy zadbali o to aby panie, które zdecydowały się spędzić piątkowy wieczór na spotkaniu przy ulicy Leśnej skorzystały zarówno z porad jak zadbać o zdrowie i urodę jak również przyjemnie spędziły czas. Był czas na rozmowy przy kawie i przekąskach oraz skorzystanie z możliwości zbadania wzroku, obliczenia stanu tkanki tłuszczowej oraz wykonania profesjonalnego makijażu. Jedna z dłuższych kolejek ustawiła się do Sofi Sochy, stylistki wizerunku, która wcześniej przybliżyła zgromadzonym paniom zasady dress kodu i opowiedziała o tym na co należy zwracać uwagę dobierając ubrania do pracy. Wykład  „Stylowy wizerunek w każdym zawodzie” o tym jak się ubrać np. na rozmowę o pracę by zrobić dobre wrażenie i jak się ubierać aby wzbudzać zaufanie i wyglądać na profesjonalistę cieszył się dużym zainteresowaniem pań.
Podolog Beata Dwojak opowiedziała zebranym o tym jak zadbać o zdrowe stopy, a Wioleta Piękoś i Weronika Zięba poprowadziły pokaz zumby a potem rozmawiały z zainteresowanymi paniami na temat zajęć fitness. Szczególnym zainteresowaniem pań cieszył się wykład wizażystki Justyny Kusz pod tytułem „Lekcja makijażu dziennego”
Poza specjalistycznymi wykładami na uczestniczki Międzynarodowego Dnia Urody czekało dużo atrakcji. Były loterie z atrakcyjnymi nagrodami, pokaz pomiaru tkanki tłuszczowej,  badanie rodzaju skóry oraz możliwość spróbowania dań przygotowanych przez firmę zajmującą się cateringiem dietetycznym.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.