Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Pożar stolarni w Przyczycy. Straty oszacowano na 200 tysięcy złotych

Wczoraj, 21 września przed godziną 23.00 wybuchł pożar w budynku stolarni w Przeczycy. Na miejsce wezwano 3 jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Dębicy oraz jednostki OSP z Brzostka, Siedlisk Bogusz, Jodłowej, Nawsia Brzosteckiego, Skurowej i Dzwonowej. Ogółem w akcji gaśniczej uczestniczyło 13 zastępów straży pożarnej.  Stolarnia w Przyczycy uległa całkowitemu spaleniu. Straty wstępnie oszacowano  na 200 tysięcy złotych.

„Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 22.58. Na miejsce pożaru przybyło 13 jednostek straży pożarnej, ogółem 59 strażaków. Całkowitemu spaleniu uległ dach stolarni i ściany budynku. Zachowały się jedynie elementy betonowe budynku. Wstępnie straty szacowane są na około 200 tysięcy złotych. Spaleniu uległy m.in. narzędzia stolarskie, różnego rodzaju tokarki, szlifierki, piły oraz materiały stolarskie – klepki drewniane, deski” – mów kpt. Paweł Zioło z Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy.

Akcja gaśnicza trwała ponad 3 godziny. W wyniku pożaru nikt nie został ranny.

 

Zdjęcia:  OSP Brzostek

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.