Previous slide
Next slide

Pożar w Taborze

Trwa ustalanie przyczyn pożaru który wybuchł wczoraj w zakładzie naprawy sprzętu kolejowego „Tabor” w Dębicy. W pożarze, który wybuchł w części socjalnej hali remontowej nikt nie ucierpiał. Jeszcze przed przybyciem straży pożarnej ewakuowano 40 pracowników.  W akcji, która trwała ponad 4 godziny uczestniczyło 12 jednostek straży pożarnej z Dębicy, Pustyni i Łańcuta.

Pożar wybuchł wczoraj około godziny 13.00. Z informacji jakie wówczas trafiły do straży pożarnej wynikało, że płonie najprawdopodobniej szatnia w budynku socjalnym. Akcja gaśnicza polegała m.in. na gaszeniu pożaru przez okna z niezajętej przez ogień części budynku oraz z nieobjętego pożarem dachu.  W wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany.
Po zakończeniu głównej akcji gaśniczej strażacy zajęli się jeszcze sprawdzeniem przy użyciu kamer termowizyjnych czy pośród płyt warstwowych, które objął ogień, nie ma zarzewia ognia, który mógłby na nowo wzniecić pożar.
Na chwilę obecną nie są jeszcze znane przyczyny pożaru i wysokość strat jakie powstały w wyniku pożaru. Nad ich ustaleniem pracują policjanci i biegli.

zdjęcie: profil FB Ratownictwo Powiatu Dębickiego/fot. Bartosz Bała

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.