Previous
Next
Previous
Next

Siedem interwencji strażaków

Wczoraj siedem razy dębiccy strażacy wyjeżdżali na interwencje. Coraz mniej jest przypadków usuwania gniazd owadów, ale pojawiają się nowe zagrożenia – pożary sadzy w kominie i pożar suchej trawy. Lista działań strażaków jest poniżej.
– Borowa autostrada A4 – kolizja ciągnika siodłowego z naczepą,
– Głobikówka – dowóz wody,
– Łęki Dolne – pożar budynków gospodarczych,
– Dębica x 2, Nagawczyna, Gorzejowa x 2– usunięcie gniazda owadów,
– Brzostek – pożar sadzy w kominie,
– Pustków – pożar trawy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.