Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Urząd Miejski w Pilźnie: „Miasto Pilzno nie jest właścicielem klubu LKS Rzemieślnik Taurus Pilzno, to niezależny podmiot. Miasto jest właścicielem stadionu”

Po naszej ostatniej publikacji dotyczącej klubu LKS Rzemieślnik Taurus Pilzno otrzymaliśmy maila od Łukasza Jaje z Urzędu Miejskiego w Pilźnie. Prezentujemy go poniżej.

„Dzień dobry,
zgodnie z prawem prasowym, w imieniu Urzędu Miejskiego w Pilźnie proszę o sprostowanie następującego fragmentu: ” Jeśli miasto, które jest właścicielem klubu nie znajdzie dodatkowych funduszy, aby wesprzeć klub to w październiku może zabraknąć środków na działalność klubu.”

Otóż miasto Pilzno nie jest właścicielem klubu LKS Rzemieślnik Taurus Pilzno, to niezależny podmiot. Miasto jest właścicielem stadionu”

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.