Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wiceminister w Dębicy

Elżbieta Bojanowska, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej odwiedziła schronisko dla bezdomnych kobiet i mężczyzn prowadzone przez Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta. Pracę w schronisku przedstawiła Anna Wójcik, prezes dębickiego koła Towarzystwa.

Razem z Elżbietą Bojanowską placówkę odwiedzili: prof. Józefa Hrynkiewicz, poseł na Sejm RP, Małgorzata Dankowska, dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, Małgorzata Kędzior, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy a także Mateusz Kutrzeba zastępca dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie a zarazem wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Dębicy.

Placówka została oddana do użytku 4 lata temu. W schronisku dla bezdomnych kobiet i mężczyzn przebywa obecnie 75 osób. Jeszcze w tym roku zostanie częściowo oddane do użytku kolejne piętro obiektu. Wszyscy goście byli pełni podziwu dla ogromu wykonanej pracy i podkreślali, że podjęcie się tego zadania wymagało wielkiej odwagi i determinacji ze strony członków koła Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta w Dębicy oraz wsparcia władz samorządowych miasta.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy ściśle współpracuje ze schroniskiem prowadzonym przez Towarzystwo. Dyrektor Małgorzata Kędzior zaprosiła wiceminister Elżbietę Bojanowską do odwiedzenia w przyszłości placówek pomocy społecznej prowadzonych przez MOPS w Dębicy.

źródło: MOPS w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.