Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Bieg Niepodległości – 11 listopada 2018

Z okazji stulecia odzyskania niepodległości Polski: Miasto Dębica, Katolickie Centrum Edukacji Kana w Dębicy, Klub Biegacza „Maratończyk” Dębica oraz Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego „Dobroć” zapraszają do udziału w BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI. Celem wydarzenia będzie uczczenie Narodowego Święta Niepodległości, upowszechniania biegania oraz promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Wydarzenie zostanie zorganizowane w ramach Rodzinnego Święta Niepodległości, na czterech dystansach w trzech kategoriach wiekowych. W programie wydarzenia zaplanowano także „II Lekcję śpiewu patriotycznego – Wyśpiewajmy razem historię”.
Bieg zostanie zorganizowany na czterech dystansach:
a) 959 m – dystans dla dzieci ze szkoły podstawowej – kl. IV – VI;
b) 1918 m – dystans dla dzieci ze szkół podstawowych kl. VII-VIII oraz 3 klasy gimnazjum;
c) dystans 5000 m – kategoria otwarta;
d) dystans 10 000 m – kategoria otwarta.

Start w biegu w kategorii otwartej jest odpłatny. Opłata za bieg wynosi 20 PLN i powinna być dokonana do 7 dni po zarejestrowaniu się na liście startowej. Po tym czasie zgłoszenie będzie usuwane. Ostateczny czas rejestracji upływa 2.11.2018 r. Wpłaty po tym terminie nie gwarantują otrzymania pakietów startowych, numerów i medali.

Start w biegu w kategoriach dla dzieci i młodzieży jest bezpłatny.

Weryfikacja do biegu (w kategorii otwartej) odbędzie się na podstawie okazania dowodu osobistego w dniu zawodów w biurze zawodów w godz. 12:00 do 13:50.

Weryfikacja do biegu w kategoriach dla dzieci i młodzieży odbędzie się na podstawie ważnej legitymacji szkolnej w dniu zawodów w biurze zawodów w godz. 12:00 do 13:40.

Zgłoszenia oraz opłaty przyjmowane będą drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy do dnia 2.11.2018 r. na stronie http://timekeeper.pl lub do wyczerpania limitu 300 miejsc w kategorii otwartej.

Biuro zawodów będzie się znajdowało na ogrodzie Sióstr Służebniczek Dębickich (Dębica, ul. Krakowska 15) – wejście od ul. Chopina. Biuro będzie czynne od godziny 12:00.

REGULAMIN BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI

 

Źródło: Kana Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.