Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

LIST OTWARTY ZARZĄDU STOWARZYSZENIA, ZAWODNIKÓW I KIBICÓW KLUBU LKS RZEMIEŚLNIK TAURUS PILZNO

Pilzno, dnia 02 października 2018 roku

 

Pan

Stanisław Jarosz

Prezes Zarządu

Przedsiębiorstwa Przemysłu Mięsnego

TAURUS” Sp. z o. o.

LIST OTWARTY

ZARZĄDU STOWARZYSZENIA, ZAWODNIKÓW I KIBICÓW

KLUBU LKS RZEMIEŚLNIK TAURUS PILZNO

Szanowny Panie Prezesie,

W imieniu Zarządu LKS RZEMIEŚLNIK TAURUS Pilzno, kadry szkoleniowej i zawodników Klubu oraz sympatyków i kibiców naszego zespołu, pozwalamy sobie symbolicznie złożyć na Pana ręce, ten list otwarty. Pragniemy, aby został on przez Pana odebrany jako wyraz troski i odpowiedzialności za nasze wspólne dobro.

Wiemy, że niedawne obrady pilzneńskiego „okrągłego stołu” nie zakończyły się wiążącą konkluzją. Jako dobrą monetę przyjęliśmy słowa Pani Burmistrz Pilzna, że spór jaki powstał w związku z nową elewacją stadionu miejskiego, można będzie polubownie rozwiązać. Wszyscy mamy taką nadzieję, bo dobro naszego miasta, interes Klubu, zawodników, kibiców ale i sponsorów oraz darczyńców, od ponad 20 lat udawało nam się godzić z pożytkiem dla wszystkich. Jesteśmy przekonani, że rozsądek i dobra wola zwycięży także i tym razem.

Jako Zarząd Stowarzyszenia dołożymy wszelkich możliwych starań, aby ze strony władz miejskich pojawiły się konkretne propozycje rozwiązania sporu. Mamy świadomość, że wypracowanie kompromisu może wymagać czasu. Niestety, LKS RZEMIEŚLNIK TAURUS tego czasu nie ma. Zawieszenie przez Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego TAURUS Sp. z o. o. finansowania Klubu, drastycznie pogorszyło warunki funkcjonowania Klubu. W obecnych realiach nie jest możliwym znalezienie sponsorów lub darczyńców oferujących wsparcie na poziomie sponsora tytularnego. W konsekwencji, na dzień dzisiejszy, istnieje bardzo duże ryzyko powstania zaległości płatniczych bądź mówiąc wprost wstrzymania płatności części lub całości zobowiązań. Jako przedsiębiorca z pewnością rozumie Pan Prezes jakie konsekwencje finansowe i prawne rodzi taki stan rzeczy.

Dlatego także, my niżej podpisani członkowie Zarządu Stowarzyszenia, kadra szkoleniowa i zawodnicy Klubu sportowego oraz kibice i sympatycy LKS RZEMIEŚLNIK TAURUS Pilzno, zwracamy się z uprzejma prośbą o ponowne przeanalizowanie zaistniałej sytuacji. Wierzymy, że ostateczna decyzja o zaprzestaniu sponsorowania Klubu przez Firmę TAURUS, jeszcze nie zapadła. Jesteśmy wreszcie przekonani, że sportowy los LKS RZEMIEŚLNIK TAURUS nie jest Panu Prezesowi obojętny.

W tych warunkach chcielibyśmy wspólnie prosić o wykazanie dobrej woli i „odwieszenie” wstrzymanego finansowania Klubu. Przekazanie przez sponsora wstrzymanych w miesiącu wrześniu br. środków pieniężnych, pozwoli Zarządowi Stowarzyszenia na uregulowanie najpilniejszych zobowiązań. Równocześnie wszyscy zyskamy czas, niezbędny do wypracowania stanowiska zadowalającego dla każdej ze tron.

Raz jeszcze pragniemy podkreślić, iż możliwym, by nie rzec koniecznym dla dobra naszej Gminy, jest zakończenie tego kuriozalnego sporu. Wszyscy głęboko wierzymy, że stanie się to niezwłocznie a Firma TAURUS pozostanie z RZEMIEŚLNIKIEM na wiele długich lat.

Z wyrazami szacunku.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.