Previous
Next
Previous
Next

Pożar w Stasiówce

Ponad 6 godzin  trwała akcja gaśnicza pożaru budynku gospodarczego który wybuchł w Stasiówce 1 października. W akcji wzięło brało udział 6 jednostek OSP- Stobierna, Stasiówka, Nagawczyna, Podgrodzie, Pustków, Paszczyna (łącznie 36 strażaków)  oraz strażacy z PSP Dębica. W pożarze poparzeniu uległ właściciel gospodarstwa.

W wyniku pożaru spłonęła całość budynku gospodarczego  i znajdujące się w nim sprzęty, maszyny i  zboża. Z pożaru udało się uratować większość zwierząt, które zostały tymczasowo umieszczone w zabudowaniach sąsiada. na razie nie jest znana przyczyna pożaru.
Pomoc właścicielom spalonego budynku m.in. w kwestii oczyszczenia pogorzeliska zadeklarowały władze Gminy Dębica. Zorganizowanie pomocy dla pogorzelców ze Stasiówki zadeklarował także proboszcz tutejszej parafii wraz z parafianami.

 

 

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.