Previous
Next
Previous
Next

Rekordowy wynik Stefana Bieszczada w wyborach do Sejmiku-14 054 głosy!

14 054 – to drugi w naszym okręgu po Władysławie Ortylu (38 428 głosów) wynik w wyborach do Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Tyle głosów otrzymał Stefan Bieszczad w minionych wyborach samorządowych i zdobył mandat radnego wojewódzkiego. Bieszczad w kończącej się  kadencji pełnił już funkcje radnego i deklarował, że nie będzie już kandydował do Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Uległ jednak namowom marszałka Władysława Ortyla i wystartował  z trzeciej pozycji list PiS do Sejmiku. Jego wynik jest lepszy o ponad 4 000 niż w poprzednich wyborach samorządowych.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.