Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Trzęsienie ziemi w Starostwie Powiatowym – PiS przejmie władzę?

Jak się nam udało nieoficjalnie dowiedzieć prawdziwe trzęsienie ziemi szykuje się w Starostwie Powiatowym. Dotychczasowa koalicja straci władzę na rzecz PiS, który będzie miał 11 lub 14 mandatów.

Nie są znane jeszcze nazwiska nowych radnych, mamy tylko przybliżone dane liczbowe. Wynika z nich, że większość mandatów zdobył PiS i prawdopodobnie dwa Wspólnota Ziemi Dębickiej. Pozostałe mandaty przypadły innym ugrupowaniom, ale na chwilę obecną nie znamy jeszcze szczegółów. Będziemy je publikować w miarę uzyskiwania nowych informacji.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.