Previous
Next
Previous
Next

Wypadki w Żyrakowie i Dębicy

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków, do których doszło wczoraj w miejscowości Żyraków oraz w Dębicy. W zdarzeniach ucierpiały dwie osoby, które przewieziono do szpitala w Dębicy.

Do pierwszego wypadku doszło wczoraj w Żyrakowie około godz. 7. Ustalenia policjantów wskazują, że kierująca toyotą aygo wyprzedziła rowerzystę, po czym skręciła w prawo zajeżdżając drogę kierującemu rowerem. Rowerzysta, chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem, gwałtownie zahamował i upadał na jezdnię. Poszkodowanego, 37-letniego mieszkańca Zawierzbia przewieziono do dębickiego szpitala. Kierująca toyotą, 42-letnia mieszkanka Bobrowej, była trzeźwa.

Do drugiego zdarzenia doszło wczoraj w Dębicy około godz.16.30, na ulicy Nosala. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca fordem focusem nie dostosowała prędkości do warunków drogowych i najechała na tył poprzedzającego pojazdu marki Seat Ibiza. W wyniku zderzenia seat uderzył w kolejny pojazd – vw polo, który czekał na możliwość skrętu w lewo. W wyniku zdarzenia do dębickiego szpitala przewieziono kierowcę seata, 24-letniego mieszkańca Paszczyny. Kierująca fordem, 36-letnia mieszkanka Głowaczowej oraz kierowca volkswagena 41-letni mieszkaniec Grudnej Dolnej nie ucierpieli w zdarzeniu. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie alkomatem wykazało trzeźwość kierujących.

Policjanci pracujący na miejscu zaistniałych wypadków zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na dokładne wyjaśnienie okoliczności zdarzeń.

Postępowania prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy oraz Posterunek Policji w Żyrakowie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.